Ајде да учиме заедно јазици

Да се дружиме

и да се забавуваме

Создади пријателства

Учете и растете заедно

Забава за сите

Игри, квизови, театарски претстави, излети ...

Литература

Hamilton House, Macmillan, Oxford hueber…

Настава

Настава во групи

Индивидуална настава

Учиме низ игра

Натпревари

Квизови

EUROKIDS - Language Factory

EUROKIDS Language Factory е место каде јазиците се изучуваат на
најзабавен начин

  • употреба на најсовремени методи
  • интерактивен пристап – натпревари, игри, квизови
  • театарски претстави
  • излети
  • создавања нови пријателства и долгогодишни незаборавни
    дружења

Курсеви за деца, oсновци и средношколци

Англиски за претшколска возраст – учиме преку интересни активности – друштвени игри, песна, танц, креативни работилници со цел да се поттикнат и развијат сите јазицни вештини.

Курсеви за возрасни

Сите оние кои сеуште не се дел од EUROKIDS фамилијата, а кои сакаат да бидат и да научат нов јазик, направивме ПРОМО ЦЕНА за изучување на истите.

Арт работилница

Место каде се создаваат уникатни предмети, се развива фантазијата, спонтаноста и љубовта кон уметноста.
Креативна работилница за возрасни и деца!!!
A different language is
a different vision of life.

Уписи

Сакате ли на вашето дете да му овозможите успешно совладување на
странски јазик?
Сакате ли да го надоградите неговото знаење?
Сакате ли комуникација веднаш?

Ако е така, тогаш повелете во EUROKIDS Language Factory.

Уписите за новата учебна година се во тек, резервирајте го вашето место на време.

Со правилен избор упехот е неизбежен!!!

Работно време:

Пон-Пет

09:00 - 21:00

Саб-Нед

10:00 - 16:00

Следете не:

Контакт:

Адреса: бул.Св.Климент Охридски 58-б
(Спроти Матица), 1000, Скопје
agen judi roulette online terpercaya login slot joker123 roma judi baccarat online terpercaya poker online situs slot777 login judi roulette online terpercaya agen idn poker slot777 asia login slot joker123 roma mahjong ways slot777 daftar slot sugar rush joker123 gaming slot kamboja slot qris depo 25 bonus 25 to kecil slot garansi kekalahan bebas ip slot777 joker123 mahjong ways https://desalinggarsari.id/ slot mahjong https://bestqualitysuitcases.com/ mahjong ways slot https://imedco-djaja.com/ slot mahjong ways https://athenry-candles.ie/ slot mahjong https://www.jelenko.com.hr/ mahjong ways 1 https://dellshop.lk/ mahjong ways slot deposit pakai qris garansi kekalahan slot kamboja slot depo 25 bonus 25 to 3x joker123 slot https://fitnessstudio-belp.ch/ mahjong ways slot deposit pakai qris garansi kekalahan slot slot deposit via dana 10 ribu joker123 slot depo 25 bonus 25 to 3x https://mecatocalzado.com/ slot deposit via qris depo 25 bonus 25 to 5x slot garansi kekalahan bebas ip mahjong slot judi roulette sicbo dadu online mahjong ways