Пријава за

МАРИФЕТЛЕНД - зимски камп


  Доколку сакате за еден или неколку денови, наведете во забелешка за кога би сакале.

  Почитувани, Марифетленд зимски камп ќе се реализира во 2024
  (02.01-18.01.24)
  . За упис и уплата до 25.12.23 – 800 денари/ден, а од 26.12.23 – 1000 денари/ден.
  Локации – Центар и Капиштец (КТК)

  Во цената е вклучено топол оброк, ужинки ( овошје, грицки…), друштвени игри, едукација, и работилници ( изработка на сапуни, восок, накит, декупаж, глина, плетење, шиење, месење на пецива, декупаж, оригами….) изработката останува за детето. Прошетка во природа (доколку дозволува времето), музеи, кино….( секогаш различно и забавно) со еден збор незаборавен распуст❤️.

  Дневна посета чини 800/1000 денари со вклучен оброк.

  Уписи

  Сакате ли на вашето дете да му овозможите успешно совладување на
  странски јазик?
  Сакате ли да го надоградите неговото знаење?
  Сакате ли комуникација веднаш?

  Ако е така, тогаш повелете во EUROKIDS Language Factory.

  Уписите за новата учебна година се во тек, резервирајте го вашето место на време.

  Со правилен избор упехот е неизбежен!!!

  Работно време:

  Пон-Пет

  09:00 - 21:00

  Саб-Нед

  10:00 - 16:00

  Следете не:

  Контакт:

  Адреса: бул.Св.Климент Охридски 58-б
  (Спроти Матица), 1000, Скопје